آخرین اخبار
خانه » اخبار » افتتاحیه اکران‌های عمومی جشنواره فیلم عمار در اصفهان

افتتاحیه اکران‌های عمومی جشنواره فیلم عمار در اصفهان

بنا بر اطلاعیه دبیرخانه جشنواره عمار در استان اصفهان، مراسم افتتاحیه هفتمین جشنواره فیلم عمار در اصفهان، امروز (جمعه ۱۰ دی ماه) در مسجد حضرت ابوالفضل با همکاری کانون فرهنگی هنری محبان المهدی برگزار می گردد.

دبیرخانه اصفهان همچنین اعلام کرد، تمام اکران های این دوره از جشنواره مردمی فیلم عمار با همکاری اکران کننده ها برگزار می گردد.

در این رابطه معین مومنیان -دبیر هفتمین جشنواره فیلم عمار در اصفهان- در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان،  اظهار داشت: اکران‌های مردمی شروع شده است ولی زمان افتتاحیه رسمی اکران عمومی هفتمین جشنواره مردمی فیلم عمار در اصفهان همزمان با ایام قیام حماسی مردم در نهم دی ماه، روز “بصیرت و میثاق امت با ولایت” است.

وی پیرامون افتتاحیه اکران‌های عمومی افزود: دبیرخانه هفتمین جشنواره عمار اکران رسمی و افتتاحیه خود در اصفهان را به یکی از پایگاه‌های فعال اکران‌کننده در یکی از مساجد سطح شهر سپرده است تا در روز جمعه به مناسبت نهم دی ماه اکران عمومی داشته باشند.

دبیر هفتمین جشنواره عمار در اصفهان ضمن اکران مستند “پسرم” در روز افتتاحیه گفت: پایگاه بسیج مسجد ابالفضل (ع) خیابان شیخ طوسی و پایگاه فرهنگی محبان المهدی برای برنامه افتتاحیه ویژه برنامه‌ای به مناسبت بزرگداشت نهم دی ماه نیز در نظر گرفته‌اند، که دعوت از خانواده شهدای مدافعان حرم و سخنرانی رزمنده هشت سال دفاع مقدس حاج احمد اسماعیلی پیرامون انقلاب اسلامی و حماسه نهم دی از جمله این برنامه‌ها هستند.

طبق اعلام دبیرخانه جشنواره عمار اصفهان، علاقه مندان جهت شرکت در مراسم افتتاحیه جشنواره هفتم می توانند از یکی از سه مسیر زیر خود را به این مراسم برسانند:
مسیر اول:
اصفهان، خیابان پروین، خیابان شیخ طوسی شرقی، خیابان شهید اول، مسجد حضرت ابالفضل علیه السلام
 مسیر دوم:
اصفهان، خیابان پروین، خیابان معراج، خیابان شهید اول، مسجد حضرت ابالفضل علیه السلام
مسیر سوم:
اصفهان، بزرگراه شهید آقابابایی، پل تمدن، خیابان معراج، خیابان شهید اول مسجد حضرت ابالفضل علیه السلام

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*