آخرین اخبار
خانه » اکران ها » اکران شهرستان ها » برخوار و دولت آباد

برخوار و دولت آباد

اکران مستند تولد دوباره یک رویا در کانون فرهنگی حضرت رقیه (س) شاپورآباد

روز سه شنبه نوزدهم بهمن ماه در جلسه بسیج خواهران شهر شاپورآباد در محل کانون فرهنگی حضرت رقیه (س)، مستند تولد دوباره یک رویا به اکران در آمد. گفتنیست پیش از اکران این مستند نماهنگ گله از گرگ و موشن گرافیک نقض عهد نیز به اکران در آمدند.  
ادامه مطلب »

گزارش سه شب اکران در مسجد امام خمینی (ره) شاپورآباد

به گزارش اکران کننده شاپورآباد برخوار، در ادامه اکران های مردمی جشنواره عمار در مساجد این شهر، شب های شانزدهم، هفدهم و هجدهم بهمن ماه به اکران در مسجد امام خمینی (ره) اختصاص یافت.
ادامه مطلب »

گزارش سه شب اکران در مسجد انقلاب شاپورآباد

بنا بر گزارش اکران کننده شاپورآباد برخوار، اکران های هفتمین دوره از جشنواره مردمی عمار مطابق روال هر ساله از دهه فجر انقلاب اسلامی و در مکان مسجد انقلاب این شهر آغاز گردید.
ادامه مطلب »

اکران فیلم داستانی«هنگامه» در جوار آستان مقدس امامزاده ابراهیم

در ادامه اکران های بلیطی جشنواره مردمی فیلم عمار و همزمان با شب ولادت کریم اهلبیت(علیه السلام) نوجوانان و جوانان حلقات صالحین پایگاه مهدیه(عج)امامزاده ابراهیم(ع) شهرستان برخوار به تماشای فیلم داستانی «هنگامه» نشستند.
ادامه مطلب »

تداوم اکران فیلم داستانی هنگامه در اصفهان، این بار در شاپورآباد برخوار

در ادامه اکران فیلم داستانی هنگامه در سراسر کشور و استان اصفهان، شامگاه شنبه 15 خرداد، مردم شاپورآباد برخوار نیز در مسجد جامع این شهر به تماشای این فیلم نشستند.
ادامه مطلب »

گزارش تصویری اکران های مردمی دوره ششم جشنواره عمار در شاپورآباد

اکران‌های مردمی دوره ششم جشنواره عمار در شهر شاپورآباد برخوار، از دوازدهم تا بیست و سوم بهمن ماه در مساجد انقلاب، امام خمینی رحمه‌الله، مسجد جامع و کانون فرهنگی مذهبی حضرت رقیه سلام‌الله علیها، هر شب بعد از نماز مغرب و عشاء برگزار گردید. «جای خالی»، «کودکانه»، «بازار محبت» ۱ تا ۵، «تک فرزندی»، «چشم به راه»، «شریک الانتصار»، «برعکس»، «مادر»، «اشک آینده»، «معلم»، «مثل زینب»، «یونسی‌ها»، «اسلام در برابر اسلام»، «عدالت آمریکایی»، «نان و هسته‌ای»، «آنا»، «بازگشت قهرمان»، «برخورد از ...
ادامه مطلب »

جشن پیروزی انقلاب همراه با اکران فیلم های جشنواره عمار+تصاویر

اکران فیلم های ششمین دوره جشنواره عمار ،سخنرانی سیاسی، اجرای خواننده جوان حمید قربانی، اجرای گروه تئاتر و برگزاری مسابقه از برنامه هایی بود که در مراسم جشن بزرگ انقلاب شهرستان برخوار ویژه بانوان برگزار شد.
ادامه مطلب »

لبیک بانوان برخواری به دعوت ننه عصمت

پس از اتمام تاریخ تحویل البسه های بافتنی برای مدافعان حرم در منطقه برخوار،بانوان این خطه به دعوت ننه صمت لبیک گفتند و البسه های بافته شده اعم از کلاه ،شال و دستکش های بافته شده را به مدافعین حرم اهدا کردند.
ادامه مطلب »

برنامه و پوستر اکران ششمین دوره جشنواره عمار در شاپورآباد برخوار

بنا بر گزارش اکران کننده شهر شاپورآباد، طبق روال همه ساله، دهه مبارک فجر برای برگزاری اکران های این شهر در نظر گرفته شد و طی هماهنگی های به عمل آمده با هیئات امنای مساجد انقلاب، امام خمینی (ره) و مسجد جامع شاپورآباد برنامه اکران هر مسجد مشخص گردید. بنابر این برنامه ریزی مقرر گردیده اکران ها از شامگاه روز 12 بهمن و در مسجد انقلاب آغاز گردد و تا 15 بهمن ماه، سپس از 19 تا 22 بهمن در ...
ادامه مطلب »