آخرین اخبار
خانه » اکران ها » اکران شهرستان ها

اکران شهرستان ها

اکران مستند تولد دوباره یک رویا در کانون فرهنگی حضرت رقیه (س) شاپورآباد

روز سه شنبه نوزدهم بهمن ماه در جلسه بسیج خواهران شهر شاپورآباد در محل کانون فرهنگی حضرت رقیه (س)، مستند تولد دوباره یک رویا به اکران در آمد. گفتنیست پیش از اکران این مستند نماهنگ گله از گرگ و موشن گرافیک نقض عهد نیز به اکران در آمدند.  
ادامه مطلب »

گزارش سه شب اکران در مسجد امام خمینی (ره) شاپورآباد

به گزارش اکران کننده شاپورآباد برخوار، در ادامه اکران های مردمی جشنواره عمار در مساجد این شهر، شب های شانزدهم، هفدهم و هجدهم بهمن ماه به اکران در مسجد امام خمینی (ره) اختصاص یافت.
ادامه مطلب »

گزارش تصویری اکران های دهه فجر حوزه علمیه مدینه العلم صاحب الزمان شهرضا

به گزارش اکران کننده شهرضا در دهه فجر انقلاب اسلامی مجموعه نماهنگ ها و فیلم های ارغوان، مستند فرمانده جواد، فیلم کوتاه قابلمه و برخی دیگر از محصولات مجموعه بسته های اکران مردمی هفتمین دوره از جشنواره عمار به اکران در آمده است.
ادامه مطلب »

گزارش سه شب اکران در مسجد انقلاب شاپورآباد

بنا بر گزارش اکران کننده شاپورآباد برخوار، اکران های هفتمین دوره از جشنواره مردمی عمار مطابق روال هر ساله از دهه فجر انقلاب اسلامی و در مکان مسجد انقلاب این شهر آغاز گردید.
ادامه مطلب »

مجموعه گزارش تصویری از اکران های شهرضا

به گزارش اکران کننده شهرضا طی هفته گذشته اکران های متعددی در مساجد و مناطق مختلفی از این شهر برگزار گردیده است. طی این کران ها فیلم داستانی دایو، و تعدادی از نماهنگ های هفتمین دوره از جشنواره عمار به اکران در آمده است. گفتنی است این اکران ها در حوزه علمیه مدینه العلم شهرضا، مسجد ریحانه النبی منطقه سروستان این شهر و برخی مناطق دیگر انجام شده است. در ادامه گزارش تصویری این مجموعه اکران های را مشاهده می کنید.
ادامه مطلب »

اکران داستانی دایو در مسجد قمر بنی هاشم کاشان

به گزارش اکران کننده مردمی شهر کاشان شانزدهم دی ماه در مسجد قمر بنی هاشم این شهر فیلم داستانی دایو با موضوع شهدای غواص اکران گردید. از نکات قابل توجه این مراسم اکران تجلیل از خانواده شهید غواص لسان بود.
ادامه مطلب »

اکران مستند خیرالنساء در مسجد شامخی کاشان

نوجوان‌های مسجد بساط اکران رو به پا کرده‌اند. یکی مسؤول پرده و ویدئو پرژکتور است، یکی لپ تاپ آورده و مسؤول صوت و عکاسی است. یکی دیگه هم مسؤول پذیرایی و درست کردن چای. بلافاصله بعد از نماز عشا، اکران مستند خیرالنساء شروع می‌شود. قسمتی از مسجد برای خانم‌ها تدارک دیده شده است. ولی انگار برای آن هاست. دست به کار می شوند و خودجوش پرده بین قسمت خانم ها و آقایان را بالا می زنند تا با کیفیت بهتر ...
ادامه مطلب »