آخرین اخبار
خانه » اکران ها » اکران اصفهان

اکران اصفهان

حجت الاسلام آقاجان در مراسم اکران مستند داد: خوی استکباری در دستگاه‌های اجرایی نفوذ کرده است/ علما در خواب سیاسی هستند

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، حجت‌الاسلام مهدی آقاجان در حاشیه اکران مستند داد در امام‌زاده شاهزید اصفهان، با اشاره به تعطیلی سخنرانی‌های خود به دلیل عدم تاثیر سخنانش پیرامون حقوق های نجومی و برخورد با مفاسد عنوان کرد: اختلاس ۳، ۸ و ۱۱ هزار میلیاردی در کشور سخنان ما را بی اثر می‌کند چراکه ما به شهرها و روستاهای مختلف سفر می‌کنیم و مردم را به آرمان‌های امام دعوت می‌کنیم اما با وجود مفاسد دستگاه ها برای مردم ابهام پیش می‌آید ...
ادامه مطلب »

گزارش اکران در مسجد امیرالمؤمنین (ع) جلوان

به گزارش مجید رجبی، اکران کننده مسجد امیرالمؤمنین (ع) جلوان، شامگاه پنجشنبه ۲۱ بهمن ماه بعد از نماز مغرب و عشاء مراسم اکرانی برپا بود که طی آن، نماهنگ برخیزید و داستانی بابا خون داد با تعداد مخاطبین حدود ۱۰۰ نفر خواهران و برادران برگزار گردید.
ادامه مطلب »

گزارش اکران عمومی در پارک مولوی شهرک کوثر اصفهان

بنابر گزارش اکران کننده شهرک کوثر، روز پنج شنبه بیست و یکم بهمن ماه در رویداد ویژه ای در پارک مولوی شهرک کوثر اصفهان مجموعه ای از نماهنگ های ادوار جشنواره عمار به اکران در آمد. در این رویداد که با حضور بیش از 300 مخاطب انجام گرفت نماهنگ های ایستاده ایم، گله از گرگ، شیطان بزرگ، ارغوان و... با موضوعات شهدای دفاع مقدس، دهه فجر، شهدای مدافع حرم و مذاکرات هسته ای اکران گردید.
ادامه مطلب »

اکران مستند گردان قاطریزه با حضور سید مجتبی خیام الحسینی کارگردان اثر

به گزارش اکران کننده مسجد حضرت ابوالفضل علیه السلام، در شامگاه شنبه شانزدهم بهمن آخرین شب از برنامه اکران های دهه فجر با مراسم ویژه ای برگزار گردید. طی این مراسم مستند گردان قاطریزه با حضور کارگردان فیلم، سید مجتبی خیام الحسینی به اکران در آمد.
ادامه مطلب »

اکران داستانی علمک در مسجد چهارده معصوم (ع)

به گزارش اکران کننده مسجد چهارده معصوم، شامگاه جمعه پانزدهم بهمن ماه، طی مراسمی که به عنوان جشن میلاد حضرت زینب (سلام الله علیها) برگزار گردیده بود؛ فیلم داستانی علمک با حضور بیش از 100 نفر مخاطب اکران گردید.
ادامه مطلب »

گزارش اکران فیلم داستانی دایو در مسجد حضرت ابوالفضل (علیه السلام)

به گزارش اکران کننده مسجد حضرت ابوالفضل (علیه اسلام) فیلم داستانی دایو در این مسجد اکران گردید. اکران کننده این مسجد تعداد مخاطبین را 80 نفر ارزیابی نمود.
ادامه مطلب »

لغو اکران مستند «داد» در اصفهان به دستور دادستانی/ اکران کنندگان اصفهان: ناراحت اما مطیع قوانینیم

به گزارش «روابط عمومی جشنواره عمار»، هفته فیلم انقلاب اسلامی از سوی کمیته فرهنگ رسانه و خانه انقلاب اسلامی با محوریت نمایش و تحلیل فیلم‌های برگزیده گفتمان انقلاب اسلامی از سه‌شنبه پنجم بهمن ماه در کتابخانه مرکزی اصفهان با حضور کارشناسان و منتقدان سینما به مدت هفت شب آغاز شد.
ادامه مطلب »

گزارش اکران فیلم داستانی دایو در مسجد امام حسن مجتبی (ع) شهرک کوثر

به گزارش اکران کننده مردمی شهرک کوثر، روز یکشنبه 10 بهمن ماه ۹۵ پس از نماز مغرب و عشا، در مسجد امام حسن مجتبی (ع) فیلم داستانی دایو و نماهنگ خط سرخ اکران گردید.
ادامه مطلب »