آخرین اخبار

نطنز

فیلم های عمار در کانون فرهنگی هنری نطنز

به گزارش عمار اصفهان  و به نقل از وبلاگ دبیرخانه نطنز : اکران فیلم های جشنواره عمار در کانون فرهنگی هنری مسجد امام حسن مجتبی (علیه السلام ) نطنز با همکاری کانون فرهنگی و پایگاه بسیج مسجد امام حسن مجتبی(علیه السلام ) صورت گرفت. در ادامه می توانید گزارش تصویری را مشاهده نمایید.  
ادامه مطلب »

اکران فیلم‌های جشنواره عمار در ۲۰ مسجد شهرستان نطنز

دبیر جشنواره مردمی فیلم عمار نطنز گفت: فیلم‌های جشنواره عمار در 20 مسجد شهرستان نطنز اکران شده و آماده پخش فیلم در اماکن عمومی هستیم. علی احسانی‌فر  در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جشنواره مردمی فیلم عمار با هدف ترویج مضامین عالی انقلابی و دفاع مقدس توسط کانون فرهنگی و هنری مسجد امام رضا (ع) شهر نطنز در حال برگزاری است. وی افزود: از هفته گذشته فیلم‌های این جشنواره، بعد از اقامه نماز جماعت مغرب و عشا برای نمازگزاران برادر و خواهر در ...
ادامه مطلب »

جشنواره مردمی عمار، آغازکننده هنر انقلابی است

حجت‌الاسلام مجیدی تبار در دیدار با امام جمعه بادرود جشنواره مردمی عمار را آغازکننده صدور انقلاب از دریچه هنر دانست. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان رئیس اداره تبلیغات اسلامی نطنز در نشستی که با امام جمعه بادرود داشت با اشاره به اینکه هنر از بهترین ابزارهای القای فرهنگ به دیگران است اظهار کرد: جشنواره مردمی عمار آغازکننده صدور انقلاب از دریچه هنر است و جشنواره عمار با یک کار خوب و ارزشی آغازکننده صدور انقلاب از ...
ادامه مطلب »

فیلم‌های عمار در مراسم افتتاح کلاس‌های تابستانی

همزمان با افتتاح کلاس‌های تابستانی مسجد امام رضا علیه‌السلام نطنز، فیلم‌های جشنواره عمار نیز پخش گردید. در این جلسه که ویژه اولیا نوجوانان و نو نهالان مسجدی برگزار شد حاج آقا رسولی امام جماعت مسجد در خصوص سواد رسانه‌ای سخنرانی نمودند. فیلم‌های پخش شده در این مراسم موضوعاتی در رابطه با موضوع هسته‌ای و جنگ نرم دشمن بود.
ادامه مطلب »

آغاز تصویر برداری تله فیلم “در انتظار صبح” در نطنز+ تصاویر

تصویر برداری تله فیلم اجتماعی-مذهبی “در انتظار صبح” با موضوع معضل اعتیاد و اثرات سوء آن در کانون خانواده و جامعه به نویسندگی و کارگردانی علی ترابیان و تهیه کنندگی شهرداری نطنز آغاز شد.
ادامه مطلب »