آخرین اخبار
خانه » اکران ها

اکران ها

اکران مستند تولد دوباره یک رویا در کانون فرهنگی حضرت رقیه (س) شاپورآباد

روز سه شنبه نوزدهم بهمن ماه در جلسه بسیج خواهران شهر شاپورآباد در محل کانون فرهنگی حضرت رقیه (س)، مستند تولد دوباره یک رویا به اکران در آمد. گفتنیست پیش از اکران این مستند نماهنگ گله از گرگ و موشن گرافیک نقض عهد نیز به اکران در آمدند.  
ادامه مطلب »

حجت الاسلام آقاجان در مراسم اکران مستند داد: خوی استکباری در دستگاه‌های اجرایی نفوذ کرده است/ علما در خواب سیاسی هستند

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، حجت‌الاسلام مهدی آقاجان در حاشیه اکران مستند داد در امام‌زاده شاهزید اصفهان، با اشاره به تعطیلی سخنرانی‌های خود به دلیل عدم تاثیر سخنانش پیرامون حقوق های نجومی و برخورد با مفاسد عنوان کرد: اختلاس ۳، ۸ و ۱۱ هزار میلیاردی در کشور سخنان ما را بی اثر می‌کند چراکه ما به شهرها و روستاهای مختلف سفر می‌کنیم و مردم را به آرمان‌های امام دعوت می‌کنیم اما با وجود مفاسد دستگاه ها برای مردم ابهام پیش می‌آید ...
ادامه مطلب »

گزارش اکران در مسجد امیرالمؤمنین (ع) جلوان

به گزارش مجید رجبی، اکران کننده مسجد امیرالمؤمنین (ع) جلوان، شامگاه پنجشنبه ۲۱ بهمن ماه بعد از نماز مغرب و عشاء مراسم اکرانی برپا بود که طی آن، نماهنگ برخیزید و داستانی بابا خون داد با تعداد مخاطبین حدود ۱۰۰ نفر خواهران و برادران برگزار گردید.
ادامه مطلب »

گزارش سه شب اکران در مسجد امام خمینی (ره) شاپورآباد

به گزارش اکران کننده شاپورآباد برخوار، در ادامه اکران های مردمی جشنواره عمار در مساجد این شهر، شب های شانزدهم، هفدهم و هجدهم بهمن ماه به اکران در مسجد امام خمینی (ره) اختصاص یافت.
ادامه مطلب »

گزارش اکران عمومی در پارک مولوی شهرک کوثر اصفهان

بنابر گزارش اکران کننده شهرک کوثر، روز پنج شنبه بیست و یکم بهمن ماه در رویداد ویژه ای در پارک مولوی شهرک کوثر اصفهان مجموعه ای از نماهنگ های ادوار جشنواره عمار به اکران در آمد. در این رویداد که با حضور بیش از 300 مخاطب انجام گرفت نماهنگ های ایستاده ایم، گله از گرگ، شیطان بزرگ، ارغوان و... با موضوعات شهدای دفاع مقدس، دهه فجر، شهدای مدافع حرم و مذاکرات هسته ای اکران گردید.
ادامه مطلب »

گزارش تصویری اکران های دهه فجر حوزه علمیه مدینه العلم صاحب الزمان شهرضا

به گزارش اکران کننده شهرضا در دهه فجر انقلاب اسلامی مجموعه نماهنگ ها و فیلم های ارغوان، مستند فرمانده جواد، فیلم کوتاه قابلمه و برخی دیگر از محصولات مجموعه بسته های اکران مردمی هفتمین دوره از جشنواره عمار به اکران در آمده است.
ادامه مطلب »

اکران مستند گردان قاطریزه با حضور سید مجتبی خیام الحسینی کارگردان اثر

به گزارش اکران کننده مسجد حضرت ابوالفضل علیه السلام، در شامگاه شنبه شانزدهم بهمن آخرین شب از برنامه اکران های دهه فجر با مراسم ویژه ای برگزار گردید. طی این مراسم مستند گردان قاطریزه با حضور کارگردان فیلم، سید مجتبی خیام الحسینی به اکران در آمد.
ادامه مطلب »

اکران داستانی علمک در مسجد چهارده معصوم (ع)

به گزارش اکران کننده مسجد چهارده معصوم، شامگاه جمعه پانزدهم بهمن ماه، طی مراسمی که به عنوان جشن میلاد حضرت زینب (سلام الله علیها) برگزار گردیده بود؛ فیلم داستانی علمک با حضور بیش از 100 نفر مخاطب اکران گردید.
ادامه مطلب »