آخرین اخبار

شهرضا

گزارش تصویری اکران های دهه فجر حوزه علمیه مدینه العلم صاحب الزمان شهرضا

به گزارش اکران کننده شهرضا در دهه فجر انقلاب اسلامی مجموعه نماهنگ ها و فیلم های ارغوان، مستند فرمانده جواد، فیلم کوتاه قابلمه و برخی دیگر از محصولات مجموعه بسته های اکران مردمی هفتمین دوره از جشنواره عمار به اکران در آمده است.
ادامه مطلب »

مجموعه گزارش تصویری از اکران های شهرضا

به گزارش اکران کننده شهرضا طی هفته گذشته اکران های متعددی در مساجد و مناطق مختلفی از این شهر برگزار گردیده است. طی این کران ها فیلم داستانی دایو، و تعدادی از نماهنگ های هفتمین دوره از جشنواره عمار به اکران در آمده است. گفتنی است این اکران ها در حوزه علمیه مدینه العلم شهرضا، مسجد ریحانه النبی منطقه سروستان این شهر و برخی مناطق دیگر انجام شده است. در ادامه گزارش تصویری این مجموعه اکران های را مشاهده می کنید.
ادامه مطلب »

اکران فیلم‌های هسته‌ای در اردوهای جهادی بسیج سازندگی روستای اسفه

فیلم‌های هسته‌ای عمار در اردوهای یک هفته‌ای بسیج سازندگی حوزه مقاومت بسیج شهید قانع (ره) شهرضا که در روستای اسفه، زادگاه شهید مدرس (ره)، به مدت دو روز پس از اعلام عمومی و پخش تراکت و بنرهای اعلام اکران، در مسجد جامع روستای اسفه برای عموم مردم اکران شد که فیلم‌های اکران شده تنهای تنهای تنها، نماهنگ مرگ بر آمریکا، زمین می‌چرخد و ناداوری بود.
ادامه مطلب »

اکران در اردوی سرگره های حلقه صالحین روستای هونجان شهرضا

 نماهنگ "مرگ بر آمريكا" و پويانمايي "معصوميت از دست رفته " از آثار پنجمين جشنواره مردمي فيلم عمار در اردوي سر گروه هاي حلقه صالحين حوزه مقاومت بسيج شهيد قانع در پايگاه امام جعفر صادق (عليه السلام) روستاي هونجان شهرستان شهرضا ، با همكاري حوزه مقاومت بسيج شهيد قانع ،توسط آقاي كاوياني اكران شد.
ادامه مطلب »

گزارش اکران در مسجد حضرت ابالفضل(ع) شهرضا

اكران آثار پنجمين جشنواره مردمي فيلم عمار در ايام دهه فجر ،در مسجد حضرت ابالفضل (عليه السلام) شهرضا صورت گرفت. گزارش اكران ها به شرح زير مي باشد:   شب اول :اكران كليپي از حامد زماني و مستند عاشق امام ،با حضور پرشور نمازگزاران و كودكان مسجد   شب دوم :اكران پويانمايي گزينه هاي روي ميز و مستند عقبه (عباس دست طلا)،اين اكران با حضور چشمگير تماشاگران مواجه شد.  
ادامه مطلب »

کلید برگزاری پنجمین جشنواره عمار در شهرضا زده شد

  به گزارش شهرضانیوز، جلسه برنامه‌ریزی و هماهنگی دستگاه های فرهنگی شهرستان شهرضا جهت کیفیت و گسترش اکران‌های پنجمین جشنواره مردمی فیلم عمار در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرضا برگزار شد.
ادامه مطلب »

اکران دهه فجر مسجد حضرت ابالفضل (ع) – شهرضا

اکرانهاي جشنواره عمار هر شب بعد از نماز مغرب و عشاء بين نمازگزاران در مسجد حضرت ابالفضل (عليه السلام) مجتمع مسکوني جانبازان شهرضا توسط کانون فرهنگي و پايگاه بسيج مسجد در ايام الله مبارک دهه فجر با قوت بسيار خوبي برقرار بود که از آن جمله مستندهاي مهندس حسام ، پايي که جاماند ، شهيد شهرياري ، فيلم هاي راننده ، لکّه ، درختان حماسي و نماهنگ هاي جاودانه هاي فجر 1 و 2 و ... اشاره کرد. 15 14 13 12 11
ادامه مطلب »

اکران های عمارحوزه علمیه مدینه العلم-شهرضا

همزمان با ایام الله دهه فجر در مراسمی به همت پایگاه بسیج طلاب مدینه العلم و مشارکت پایگاه مقاومت بسیج حضرت صدیقه طاهره سلام الله علیها در قالب تشکیل حلقه های صالحین و با حضور بسیجیان پایگاههای حوزه شهید قانع برگزار شد . در این مراسم مدیر مدرسه علمیه مدینه العلم صاحب الزمان علیه السلام شهرضا ضمن خیر مقدم در بیاناتی حوزه را منشاء و آغاز و خانه انقلاب دانست و امام خمینی رحمت الله علیه را شخصیتی برخواسته از حوزه ...
ادامه مطلب »

اکران شور و سرور و جاودانه های فجر-پادگان ثارالله شهرضا

شنبه 12-11-1392 همزمان با شروع سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه ی مبارک فجر مستند شور و سرور به همراه نماهنگ جاودانه های فجر 1 که در همین موضوع می باشد ؛ بعد از نماز ظهر و عصر در بین نیروهای رسمی و وظیفه ی پادگان ثارالله سپاه شهرضا اکران شد ...
ادامه مطلب »

اکران فیلم داستانی چند قدم مانده ..ناحیه بسیج شهرضا

سه شنبه 8-11-1392 فیلم داستانی چند قدم مانده در دو نو بت صبح و عصر در بین نیروهای آموزشی حوزه مقاومت بسیج الزهرا (س)  خواهران در ناحیه مقاومت بسیج شهرضا اکران شد .. ؛ این فیلم روایت کمک کردن یک روحانی جوان به پیرزنی کهنسال در حمل وسایل خریداری شده اش می باشد ، که در بین راه با نیش و کنایه هایی مواجه می شود ..
ادامه مطلب »