آخرین اخبار

دهاقان

رونق دوباره سینما آزادی دهاقان با اکران فیلم هنگامه

همزمان با سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، سینما آزادی دهاقان اصفهان که از چند سال پیش با رکود پخش فیلم مواجه شده است، با اکران فیلم هنگامه در 10 سانس فعالیت خود را از سر می‌گیرد.
ادامه مطلب »

فیلم‌های جشنواره عمار در دهاقان در حال اکران است

فیلم‌های عمار که سوژه‌های انقلابی در کشور را به تصویر کشیده و توانسته است مخاطبان زیادی را همراه کند، در مجمع‌های مردمی، دانش‌آموزی و نخبگان در دهاقان در حال اکران می‌باشد.
ادامه مطلب »

نمایش فیلم‌های جشنواره عمار در دهه فجر

عسگری زاده با اشاره به نقش هنر در توسعه فرهنگ معنوی و انقلابی، از نمایش فیلم های عمار و محمد رسول الله در دهه فجر خبر داد و گفت: اکران فیلمهای جشنواره عمار و محمد رسول الله از برنامه های دهه فجر می باشد، حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن اوج برنامه های دهه فجر امسال است که باید مشت محکمی باشد بر دهان همه کسانی که می خواهند نظام اسلامی نباشد.
ادامه مطلب »

فیلم‌های جشنواره عمار در مساجد دهاقان اکران می‌شود

ستاد مردمی جشنواره فیلم عمار در دهاقان با حضور کانون‌های فرهنگی، پایگاه‌های بسیج و مسئولان مساجد تشکیل و برنامه‌ریزی در خصوص نمایش فیلم‌ها در مساجد، پایگاه‌ها، مکان‌های عمومی، مدارس، دانشگاه و سینما تشکیل شد. مسئول بسیج رسانه از راه‌اندازی واحد سیار نمایش فیلم‌های عمار در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب »

برگزاری کمیته های دهه فجر با دبیرخانه عمار در دهاقان

به گزارش دبیرخانه فیلم مردمی عمار از دهاقان، امروز سه شنبه (92/11/1) به مناسبت فرارسیدن دهه فجر جلسه ای در اداره ارشاد و فرهنگ شهرستان دهاقان بین کمیته های اجرایی دهه فجر انجام گرفت. در این جلسه با همکاری اداره ارشاد و فرهنگ شهرستان مقرر گردید جشنواره مردمی عمار سه شب مورخ 9،10 و11 بهمن ماه در سینما آزادی شهرستان دهاقان در ساعت 19 شب اکران شود. همچنین با همکاری اداره آموزش و پرورش شهرستان مقرر گردید در ماه بهمن در دبیرستان ...
ادامه مطلب »